Ślub Osada Młyńska

Z Martyną i Piotrem pierwszy raz spotkałem się na weselu Karoliny i Radka. Krótko po tym zadzwonili do mnie, że chcą żebym to ja towarzyszył im podczas ich wymarzonego dnia! Na miejsce swojego ślubu wybrali jedno z najbardziej klimatycznych miejsc na naszej „ślubnej” mapie Polski – Osada Młyńska w okolicach Warszawy. Stodoła w Osadzie idealnie wpisuje się w modny styl boho/rustykalny. Dodatkowo to miejsce z naprawdę ciekawą historią, prowadzone przez prawdziwych ludzi z pasją, co możecie zobaczyć na moich zdjęciach.

Wesele marzeń Martyny i Piotra

Początkowo miejsce ślubu i wesela miało być inne. Jednak Martyna z Piotrkiem postanowili nie iść na żadne kompromisy i zrobić wesele w swoim wymarzonym stylu. Wszystkie dodatki i detale były idealnie dobrane pod to miejsce. Cały dzień od rana przebiegał na totalnym luzie, na spokojnie znaleźliśmy sobie czas na wspólną kawkę i rozmowy jeszcze przed przygotowaniami. Przygotowania Martyny odbyły się w Stodole, a Piotra w budynku obok, którego wnętrze pamięta naprawdę dawne czasy.

Następny wzruszający First Look i ślub w plenerze

Martyna i Piotr to zdecydowania para, która nie boi się okazywać emocji! Kolejny w tym sezonie piękny i wzruszający first look w otoczeniu zieleni i natury.

Na miejsce swojego ślubu zakochani wybrali miejsce plenerowe w samej Osadzie Młyńskiej co było idealnym dopełnieniem tego dnia. W żadnym innym miejscu nie dałoby się zrobić tego lepiej! Piękne otoczenie, cudowne dekoracje i najbliższa rodzina za plecami. Wszystko musiało się udać!

„Polecamy z całego serca! Zdjęcia są piękne, wysokiej jakości, a termin oczekiwania bardzo krótki. Oglądając zdjęcia ze ślubu i wesela idealnie czuć klimat miejsca, a wszystkie wspomnienia wracają. Jeśli szukacie osoby, która zatrzyma piękne chwile z najważniejszego dla Was dnia, to z pewnością wybór powinien paść na Mateusza :)”