Wesele Zajazd Lwowski

Ślub i wesele w Zajeździe Lwowskim. Historia dwóch wrażliwych, zakochanych w sobie ludzi. Przed ślubem moje jedyne spotkanie z Agnieszką i Adrianem odbyło się tylko przez Skype, ale już wtedy wiedziałem, że będzie to niesamowity ślub! Aga i Adrian wszystko mieli dokładnie zaplanowane i przemyślane, mimo tego dużo rzeczy przebiegło na całkowitym spontanie, co zawsze jest najlepsze.

Przygotowania w plenerze

Czyli w miejscu, które uwielbiam. Jeśli tylko jest możliwość to namawiam pary młode do przygotowań na zewnątrz. W plenerze o wiele mniej rzeczy nas ogranicza, a zdjęcia są według mnie zdecydowanie ciekawsze (oczywiście są wyjątki). Agnieszce w przygotowaniach pomagało aż pięć druhen więc było jasne, że wszystko przebiegnie całkowicie sprawnie ?

Wzruszający first look

Jeden z najpiękniejszych first looków jakie widziałem. Na początku uśmiech, który z każdą chwilą zamieniał się coraz bardziej we wzruszenie i łzy. Coś pięknego, z całej tej sytuacji biła niesamowita szczerość i miłość!

Wesele w Klwowie

Aga i Adrian nie bez powodu wybrali to miejsce, na ich weselu było mnóóóóśtwo gości, którzy naprawdę dali czadu na parkiecie! Na takich weselach nie da się odłożyć aparatu ani na chwilę bo od razu przemija cała masa świetnych momentów. Wspólne toasty, śpiewy i zabawy! Była moc! ?