Cześć

Mam na imię Mateusz i potrafię zatrzymać to, co ulotne. A jaka jest Twoja supermoc?

Pracuję jako fotograf ślubny, choć wykonuję również sesje rodzinne. Zawodowo zajmuję się wyłącznie fotografią, co pozwala mi w pełni skupić się na aspektach z nią związanych. Jestem bardzo szczęśliwy z powodu, że w życiu robię to, co naprawdę kocham.

 

Fotograf Ślubny

W fotografii najważniejsze jest dla mnie ukazanie szczerych emocji. Ślub to wydarzenie, któremu towarzyszy ich cała gama – od wzruszeń, przez radość, po miłość. Nie reżyseruję tych chwil. Stoję z boku, obserwuję i utrwalam te niepowtarzalne momenty na zdjęciach.

Od zawsze, z każdego miejsca, które odwiedziłem, przywoziłem wspomnienia w formie zdjęć. To skłoniło mnie do pójścia drogą, którą obrałem. Jednak zanim rozpocząłem przygodę z fotografią, pracowałem na etacie jako grafik, kończąc uprzednio studia na kierunku Grafika Artystyczna.

Jestem mężem Edyty i tatą Hani.

Best Couple Photographer 2018 - Lookslikefilm

W 2018 roku serwis LOOKSLIKEFILM wybrał mnie do grona najlepszych na świecie fotografów dla par.

Photo of the Year 2020 - MYWED

Moja fotografia została wybrana zdjęciem roku wg. MYWED

Emocje

To one nadają sens mojej fotografii. Jeżeli emocje są na zdjęciach, zawsze wzbudzą się także przy ich oglądaniu.

Współpraca

Współpraca i dobre relacje z parami są dla mnie mega ważne. Moje pary czują się przy mnie super swobodnie, co zdecydowanie wpływa na zdjęcia!

Natura

Zależy mi na tym, aby moje fotografie były jak najbardziej naturalne. Unikam pozowanych zdjęć, naturalnie wyglądacie najpiękniej.