Ślub we Wrocławiu, wesele w Hotelu Jasek, Sesja w Rzymie

Wrocław – uwielbiam wracać do tego miasta, zdecydowanie jest to jedno z piękniejszych miast w naszym kraju. Kolejny raz w tym roku miałem okazję odwiedzić to miasto ze względu na ślub i wesele Igi i Patryka. Z Igą i Patrykiem poznałem się osobiście na sesji narzeczeńskiej i od razu wiedziałem, że to wesele to będzie prawdziwa petarda.

Przygotowania do ślubu

Spójrzcie tylko na te detale – świetny smoking Patryka z motywem z Ojca Chrzestnego i przepiękna suknia ślubna Igi cudownie odzwierciedlały piękno tego dnia.

Wesele hotel Jasek

To wesele było totalną petardą! Parkiet pękał w szwach cały czas, to była naprawdę gruba impreza!

Sesja w Rzymie

Na sesję poślubną wybraliśmy się do Rzymu, a to był chyba najbardziej intensywny okres w moim życiu. W 8 dni fotografowałem 3 śluby – we Wrocławiu, Warszawie i Białymstoku, a w między czasie z Krakowa poleciałem do Italii. Poza samą sesją, którą zobaczycie poniżej po prostu spędziliśmy tam mega fajne dwa dni, które zdecydowanie będę bardzo miło wspominał. Sesja w Rzymie to zawsze świetny pomysł na plener!

Mateusz to profesjonalista w każdym calu ❤️ pozowanie do zdjęć dzięki niemu przestało być stresujące, a zaczęło być całkiem niezła zabawą, z której wyszły najpiękniejsze zdjęcia 😁 polecam z całego serca! Razem z mężem dziękujemy za najlepsza pamiątkę z najważniejszego dnia w naszym życiu ❤️

 

 

Zapytaj o wolny termin

PRZEJDŹ DO FORMULARZA

Wspólnie stwórzmy coś pięknego

NAPISZ DO MNIE

CREATED BY MATEUSZ SIEDLECKI

© 2022 Mateusz Siedlecki Fotografia. Wszystkie prawa zastrzeżone

Privacy Preference Center