Fotograf Chrzest Bełchatów

Fotograf Chrzest Bełchatów

Poza fotografią ślubną oferuję także swoim klientom reportaże z Chrztu Świętego. W dzisiejszych czasach większość rodziców decyduje się na profesjonalnego fotografa na chrzest. Zdecydowanie jest to wydarzenie, które warto uwiecznić i którym warto dzielić się z bliskimi. Spotkania rodzinne to zawsze piękny czas, który lubimy przeżywać i cieszyć się nim na żywo – pamiątka z tego wydarzenia po latach wywoła uśmiech na Waszych twarzach.

Fotograf na chrzest – czy warto?

W obecnych czasach nierzadko chrzest święty to wydarzenie na skale małego wesela. Fotografowanie chrztu możemy rozpocząć już od przygotowań Waszego maluszka. Spotykam się z Wami w Waszym domu godzinę przed ceremonią, towarzysze Wam w przygotowaniach do chrztu. Po ceremonii w kościele możecie skorzystać także z reportażu podczas przyjęcia (godzinę lub dwie), z sesji plenerowej/portretowej malucha, zdjęć pozowanych z rodziną, rodzicami, dziadkami, rodzeństwem. Jest to dzień pełen wrażeń, który zdecydowanie warto odpowiednio udokumentować. Zapewne często będziecie wracać do fotografii z chrztu.

Twój Fotograf na Chrzest Bełchatów

W reportażu poniżej znajdziecie zdjęcia z chrztu Nel – pięknej córeczki moich klientów ślubnych Anety i Daniela. Towarzyszyłem im już od przygotowań malutkiej Nel aż po przyjęcie. Jeżeli jesteście zainteresowani Fotografem na Chrzest zapraszam do kontaktu przez formularz kontaktowy lub kontakt telefoniczny. Wszystkie szczegóły znajdziecie w zakładce KONTAKT.

 

Fotograf Chrzest Bełchatów

Fotografuję w całej Polsce – jednak pochodzę z Bełchatowa. Czekam na Wasz kontakt!