fbpx

Milena & Łukasz

Ślub i wesele w Kutnie – Hotel Dwór Sójki

Sezon ślubny powoli zmierza ku końcowi więc to idealna pora na nadrabianie zaległości blogowych – niedługo pojawi się tu niejeden nowy reportaż ślubny!

Ich dzień był idealny – wszystko udało się zgodnie z planem, Łukasz – zakochany po uszy w Milenie i ona – piękna i czekająca na swojego ukochanego 🙂

Suknia ślubna, mucha, bukiet, garnitur, fryzury, dodatki zgrały się idealnie! W dodatku wszędzie było widać odcień butelkowej zieleni, na który postawili zakochani.

Reportaż Ślubny

To był dzień pełen luzu, bo ani u Mileny ani u Łukasza kompletnie nie dało się odczuć stresu. Ciągłe uśmiechy, luźne rozmowy zarówno ze mną jak i z gośćmi tuż przed przyjazdem Pana Młodego. Przygotowania do ślubu odbyły się w Łęczycy i Anusinie – w domach rodzinnych Młodej Pary.

Ślub odbył się w pięknym kościele w Strzegocinie, natomiast wesele w mega klimatycznym namiocie przy Hotelu Dwór Sujki (Kutno).

Będąc fotografem ślubnym, jestem tym szczęściarzem, któremu powierzono misję, aby uwiecznić ten wspaniały dzień. I wiecie co? Udało się! Poniżej możecie obejrzeć część zdjęć z tego reportażu.

Często piszecie do mnie abym podpytał Pań Młodych gdzie robiły makijaż lub gdzie kupiły suknie ślubne, więc zostawiam Wam całą listę 🙂

Milena:

FryzuraAtelier Fryzjerskie Magdalena Kaźmierczak

Makijaż – Make Up Beauty Marta Roman

Suknia ŚlubnaImpressja Brilliant Bride

ButyTymoteo

Bukiet – Kwiaciarnia Sochaccy Kutno

Obrączki, Pierścionek zaręczynowyYes

SzlafrokOysho

Łukasz:

Garnitur – Miler Menswear

Koszula – Miler Menswear

Buty – Partenope Napoli

Zegarek – Certina

Kamizelka – Lancerto & Mr. Vintage