Mam na imię Mateusz i potrafię zatrzymać to, co ulotne. A jaka jest Twoja supermoc?

Pracuję jako fotograf ślubny, choć wykonuję również sesje rodzinne. Zawodowo zajmuję się wyłącznie fotografią, co pozwala mi w pełni skupić się na aspektach z nią związanych. Jestem bardzo szczęśliwy z tego powodu, że w życiu robię to, co naprawdę kocham.

W fotografii najważniejsze jest dla mnie ukazanie szczerych emocji. Ślub to wydarzenie, któremu towarzyszy ich cała gama – od wzruszeń, przez radość, po miłość. Nie reżyseruję tych chwil. Stoję z boku, obserwuję i utrwalam te niepowtarzalne momenty na zdjęciach.

Od zawsze, z każdego miejsca, które odwiedziłem, przywoziłem wspomnienia w formie zdjęć. To skłoniło mnie do pójścia drogą, którą obrałem. Jednak zanim rozpocząłem przygodę z fotografią, pracowałem na etacie jako grafik, kończąc uprzednio studia na kierunku Grafika Artystyczna.

Poza tym lubię pizzę, nawet bardzo.


BEST COUPLE PHOTOGRAPHER 2018 LOOKSLIKEFILM!


PUBLIKACJE 

Publikacje w dziale Inspiracje międzynarodowego magazynu ślubnego ZankYou:

Sesja Piotra i Pauliny

Reportaż Piotra i Pauliny

Sesja Ani i Adriana


OPINIE KLIENTÓW


Fotografia Ślubna

Każda przyszła Panna Młoda i Pan Młody dokładnie planują jeden z ważniejszych dni w ich życiu, jakim jest ślub. Nie kreuje Waszych zachowań i uczuć, robię wszystko by pokazać Wasze prawdziwe emocje! Sprawdź moje historie ślubne. 

HISTORIE

Rezerwacja

Jeżeli podobają Wam się moje prace i chcecie żebym to ja towarzyszył Wam w Waszym wielkim dniu napiszcie do mnie meila lub zadzwońcie. Chętnie umówię się z Wami na niezobowiązującym spotkaniu przy dobrej kawie i opowiem o swojej pracy! 

KONTAKT

Blog

Zapraszam do obejrzenia działu blog, gdzie umieszczam wszystko co nie mieści się w kategorii historii ślubnej. Poza zdjęciami ślubnymi oferuję również fotografię na chrzcie świętym czy sesje rodzinne. Uwielbiam fotografować!

BLOG